FAQ - Často kladené otázky

1. Výuka irisdiagnostiky
Učíte irisdiagnostiku? Kde sa dá u nás učiť irisdiagnostika?

Ponúkam výuku irisdiagnostiky, ktorú zastrešuje Asociácia Iridológov Slovenska.
Výuka je určená výhradne záujemcom, ktorí sa chcú iridológii venovať profesionálne, nakoľko štúdium je dosť podrobné a najmä náročné na zvládnutie.

Určite ho neodporúčam ľuďom, ktorý by si chceli len rozšíriť obzory alebo sa občas ukázať pred kamarátmi. Na to postačuje hocaký bežne ponúkaný „rýchlokurz“, ten však nestačí na to, aby ste vedeli správne zdiagnostikovať daný problém a človeku fundovane pomôcť (na základe „rýchlokurzu“ nezistíte ani to, keby mal Vami diagnostikovaný človek dostať na druhý deň mŕtvicu či žlčníkový záchvat)!

K zvládaniu štúdia je potrebné mať znalosti z anatómie tela a funkcií jednotlivých orgánov.

Školenie prebieha formou individuálnej výuky. Časy a termíny hodín si dohodnem so žiakom podľa individuálnych možností oboch strán. Miesto výuky je Bratislava – Dúbravka, Agátová 4D

Súčasťou výuky sú skriptá, mapy, šablóny, obrazový materiál, materiály o genotypoch.
Neoddeliteľnou súčasťou je praktická časť kurzu – nácvik techniky fotenia a spôsoby vyšetrovania očí – bielka, dúhovky a zreničky.

Kurz sa končí testom, po jeho zvládnutí získate certifikát a tiež sa môžete stať členom Asociácie Iridológov Slovenska.
Ako člen asociácie, má žiak možnosť poradiť sa so svojím učiteľom, alebo ostatnými členmi asociácie – najmä v začiatkoch svojej iridologickej praxe (kedy je to dosť potrebné). Tiež má možnosť zdieľať nové poznatky z iridologickej praxe na stretnutiach členov asociácie.

Cena kurzu (výuky): Za 50 minútovú vyučovaciu hodinu sa platí 15 Eur. Väčšinou sa so žiakom stretávame na 2 -3 hodiny, napríklad raz do týždňa, alebo podľa možností oboch strán. Celá výuka trvá zhruba 70 hodín, čiže celková cena sa pohybuje okolo 1000 Eur ( je to individuálne, závisí to od schopností a rýchlosti žiaka zvládať učivo).
V cene kurzu sú zahrnuté aj výukové materiály. Treba počítať s tým, že žiak bude ku svojej práci potrebovať fotoaparát, stojan a osvetľovaciu techniku ( informácie o tom – čo, aké sú vhodné,… sa dozvie žiak na začiatku kurzu).

K výuke je potrebný zošit alebo blok A4, pero a diktafon, telefón, či iné médium na ktoré si žiak bude nahrávať zvukový záznam – výuku, aby sa nemusel zdržovať písaním poznámok a mohol sa plne venovať preberanej téme, pretože informácií je pri výuke veľmi veľa. ( Samozrejme poznámky si môže urobiť doma na základe zvukového záznamu, alebo do skrípt).

Predtým, než začnem žiaka učiť, je potrebné osobné stretnutie !

Treba si uvedomiť že irisdiagnostika je síce výborná diagnostická metóda, ktorá spoľahlivo odhalí veľmi veľa, je však aj náročná na pochopenie a naučenie sa („ je to beh na dlhé trate“). Zo svojej praxe viem, že nie každý má na prácu iridológa nadanie. Pokiaľ to však človek „cíti v kostiach“, že je to jeho cesta, môže si byť istý, že sa mu otvorí úplne iný pohľad na človeka ako telo, dušu a ducha.

Novinky

Irisdiagnostika v médiách:

  • Irisdiagnostika (relácia Inkognito) - kliknite -> TU
  • Rozhovor o irisdiagnostike (slobodný vysielač) - kliknite -> TU
  • Dámksy klub na RTVS z 09.06.2016 - kliknite -> TU
  • Oči sú zrkadlom toho, čo sa v našom tele odohráva (Katalóg Zdravia) - kliknite -> TU
  • Reportáž na markíze: Veľavravné oko: Zistiť sa dá z neho všetko! (Markíza) - kliknite -> TU
  • Článok "Oči zobrazujú všetko, čo sa v našom tele odohráva" (realwoman.sk) - kliknite -> TU
  • Článok na stránke Môj spokojný život - kliknite -> TU

Ochrana osobných údajov

Stiahnuť a prezrieť: ochrana osobných údajov


Radi by ste potešili svojich blízkych? Teraz máte možnosť zakúpenia

DARČEKOVÝCH POUKÁŽOK

na kompletné iridologické vyšetrenie vrátane konzultácie a poradenstva.

Kde nás nájdete:

Bratislava - Dubravka, Agátová 4D -> viac info TU

Nedarí sa Vám schudnúť?

Vyskúšali ste už množstvo diét a žiadna nie je účinná alebo Vám spôsobí jojo efekt? Príčiny, prečo sa Vám nedarí schudnúť môžu byť rôzne - prekyslenie organizmu, nevhodná strava pre Váš genetický typ alebo iné. S pomocou irisdiagnostiky môžete odhaliť najvhodnejšiu cestu ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov.