Genetický typ

Každé oko je iné, neopakovateľné – na celom svete nenájdeme dve rovnaké oči. Napriek tomu však existujú určité podobnosti v telesnej koštitúcii a fungovaní tela – sú to naše genetické dispozície. Zdedili sme ich od rodičov a prarodičov, sú to naše silné a slabé stránky, fyzické a psychické danosti.

Každý človek je určitý genetický typ, určitá konštitúcia, s tým sa rodíme a je na nás ako to využijeme.

Samozrejme u každého genetického typu sa budú korene zdravotných problémov a oslabení nachádzať inde a telo bude fugnovať inak. Logicky nám z toho vyplýva ako nezmyselne sa predpisujú lieky – všetkým rovnako. A pritom sme tak rozdielni! Irisdiagnostika rozoznáva 10 základných očných konštitúcií: Lymfaticko – hyperaktívny, lymfaticko – hypoaktívny, nervovo-lymfatický, obličkovo-lymfatický, hydrolymfatický, zmiešaný, hormonálny, pletorický, väzivovo-tkanivový a hematogénny. Toto sú najčastejšie sa vyskytujúce typy. Každý jeden má ešte rôzne ďalšie variácie.

Všimli ste si, že niektorí ľudia si stále sťažujú na trávenie a žlčník, iných trápia kožné, či alergické problémy, niektorí sú už od detstva chorľaví, zaostávajú na telesnej výchove a lapajú po dychu? V tom majú prsty naše genetické typy. Určujú kto z nás bude potrebovať viac takej, či onakej stravy, čo môžme od svojho tela očakávať alebo akou bylinkou podporiť svoje slabšie časti.

Novinky

Irisdiagnostika v médiách:

  • Irisdiagnostika (relácia Inkognito) - kliknite -> TU
  • Rozhovor o irisdiagnostike (slobodný vysielač) - kliknite -> TU
  • Dámksy klub na RTVS z 09.06.2016 - kliknite -> TU
  • Oči sú zrkadlom toho, čo sa v našom tele odohráva (Katalóg Zdravia) - kliknite -> TU
  • Reportáž na markíze: Veľavravné oko: Zistiť sa dá z neho všetko! (Markíza) - kliknite -> TU
  • Článok "Oči zobrazujú všetko, čo sa v našom tele odohráva" (realwoman.sk) - kliknite -> TU
  • Článok na stránke Môj spokojný život - kliknite -> TU

Ochrana osobných údajov

Stiahnuť a prezrieť: ochrana osobných údajov


Radi by ste potešili svojich blízkych? Teraz máte možnosť zakúpenia

DARČEKOVÝCH POUKÁŽOK

na kompletné iridologické vyšetrenie vrátane konzultácie a poradenstva.

Kde nás nájdete:

Bratislava - Dubravka, Agátová 4D -> viac info TU

Nedarí sa Vám schudnúť?

Vyskúšali ste už množstvo diét a žiadna nie je účinná alebo Vám spôsobí jojo efekt? Príčiny, prečo sa Vám nedarí schudnúť môžu byť rôzne - prekyslenie organizmu, nevhodná strava pre Váš genetický typ alebo iné. S pomocou irisdiagnostiky môžete odhaliť najvhodnejšiu cestu ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov.