Irisdiagnostika versus klasická medicína

Irisdiagnostika alebo inak povedané iridológia, je najpresnejšia alternatívna diagnostická metóda a dá sa povedať, najobjektívnejšia diagnostická metóda vôbec, keďže zobrazuje celkový stav tela, jednotilvých orgánov a sústav. Treba však poznamenať, že irisdiagnostika neodhaľuje konkrétne choroby – tak ako ich poznáme z úst lekárov, ale ukazuje nám príčinu choroby a reálny stav konkrétnej časti tela.

Sme zvyknutí liečiť chorobu a nie príčinu choroby. Pokiaľ lekár stanoví, že máme chrípku, hypotyreózu či alergiu, predpíše nám lieky na konkrétnu chorobu a po príčine choroby sa nepátra. Za posledných 200 rokov klasická medicína vytvorila názov na každú chorobu, no mnohé z nich nevie liečiť a nepozná ich príčinu. Na väčšinu diagnóz má však farmaceutický priemysel veľké množstvo syntetických liekov s nie celkom preskúmanými vedľajšími účinkami. Irisidagnostika nenahrádza klasické lekárske testy a vyšetrenia, je však ich dôležitým doplnkom! Klasická medicína a doktori majú prístup len k obmedzenému množstvu informácií o ich pacientovi. Musia sa spoľahnúť na to, že mu zmerajú pulz, teplotu, popočúvajú ho, urobia rozbor krvi, výtery. Na základe týchto vyšetrení sa rozhodujú o ďalšiej liečbe a liekoch. To je však veľmi málo na objektívny pohľad na človeka. Doktor nevie, aký genetický typ stojí pred ním, v akom stave sú jeho orgány a sústavy, čo mu chýba a čo je príčina – koreň problému človeka.

Samozrejme, že diagnostické prístoje, ako röntgen, CT, … sú nepostrádateľné a veľmi potrebné. Nedokážu však zachytiť mnohé zmeny v organizme, často ani rozbor krvi neprinesie pochopenie príčiny zdravotného problému. Veľakrát skutočný stav odhalí až patológia, to už je pre nás ale trochu neskoro.

Každý človek je iný, je jedinečný a jeho choroby budú prebiehať inak, než u ostatných ľudí a taktiež bude potrebovať inú liečbu – vhodnú práve pre neho.

Novinky

Irisdiagnostika v médiách:

  • Irisdiagnostika (relácia Inkognito) - kliknite -> TU
  • Rozhovor o irisdiagnostike (slobodný vysielač) - kliknite -> TU
  • Dámksy klub na RTVS z 09.06.2016 - kliknite -> TU
  • Oči sú zrkadlom toho, čo sa v našom tele odohráva (Katalóg Zdravia) - kliknite -> TU
  • Reportáž na markíze: Veľavravné oko: Zistiť sa dá z neho všetko! (Markíza) - kliknite -> TU
  • Článok "Oči zobrazujú všetko, čo sa v našom tele odohráva" (realwoman.sk) - kliknite -> TU
  • Článok na stránke Môj spokojný život - kliknite -> TU

Ochrana osobných údajov

Stiahnuť a prezrieť: ochrana osobných údajov


Radi by ste potešili svojich blízkych? Teraz máte možnosť zakúpenia

DARČEKOVÝCH POUKÁŽOK

na kompletné iridologické vyšetrenie vrátane konzultácie a poradenstva.

Kde nás nájdete:

Bratislava - Dubravka, Agátová 4D -> viac info TU

Nedarí sa Vám schudnúť?

Vyskúšali ste už množstvo diét a žiadna nie je účinná alebo Vám spôsobí jojo efekt? Príčiny, prečo sa Vám nedarí schudnúť môžu byť rôzne - prekyslenie organizmu, nevhodná strava pre Váš genetický typ alebo iné. S pomocou irisdiagnostiky môžete odhaliť najvhodnejšiu cestu ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov.