FAQ - Často kladené otázky

2. Užívané lieky
„Budete sa pýtať na lieky ktoré užívam?“ „Ale keď vám poviem, čo užívam, budete vedieť, čo mi je, nie?“

Budem sa Vás pýtať na to, či a aké lieky užívate. Prečo to robím?
Aby som mohol prispôsobiť to, čo Vám odporučím tak, aby sa Vám to nebilo s liekmi, ktoré užívate. Ak si myslíte, že to, že mi poviete čo užívate, mi uľahčí diagnostiku, tak sa mýlite. Riadim sa tým, čo máte v očiach, teda Vašim reálnym stavom. Samozrejme stretávam sa bežne s tým, že klient sa rozhodne nepovedať mi aké lieky užíva, najprv si počká, čo mu poviem a až potom on povie aké lieky berie, no aj tak skoro zistí, že jeho oči prezradili dosť „detailov“, takže nemá mnoho čo skryť. Takže hra na mačku a myš sa skoro skončí. Navyše pokiaľ má niekto reálne zdravotné problémy, tak zatajovať čokoľvek nieje na mieste, pokiaľ potrebuje pomôcť.

Samozrejme, že väčšinou človek užíva lieky na to čo má, ale bežne vídam dva extrémy: - prvý extrém: klient má predpísaných priveľa druhov liekov na konkrétny problém (pričom niektoré zjavne nezaberajú a stále ich berie), alebo sú kontraproduktívne, či poškodzujú inú oslabenú časť tela. Napríklad osoba s oslabeným žalúdkom, alebo vredmi, užíva lieky podporujúce tvorbu vredov. Je to nelogické, ale stretávam sa s tým bežne.

- druhý extrém: (neberie na daný problém nič) - buď ak lekár prehliadne reálne existujúci problém, s domnienkou že pacient to má zo stresu, fajčenia a podobne a predpíše napríklad antidepresíva …, alebo človek aj cíti, že niečo nieje v poriadku, no nejde k lekárovi, lebo sa mu napríklad nechce čakať v čakárni alebo užívať syntetické lieky.

Takže na jednej strane tu máme osôbku, ktorej raňajky, obed aj večera je „obohatená“ o dávku pestrej chémie (a tým pádom sa necíti dobre), na druhej strane človeka, ktorý sa necíti dobre a reálne svojmu telu niečo dlží. Ani jeden, ani druhý extrém nie je dobrý, nie je šťastnou voľbou. Pritom nám prírodné zdroje poskytujú dosť látok na zlepšenie zdravotného stavu.

Pokiaľ užívate lieky a nepamätáte si aké alebo na čo slúžia, je dobré doniesť si zoznam, ešte lepšie príbalové letáky od liekov, pre prípad kontroly možných interakcií liekov.

Pokiaľ užívate výživové doplnky a nie ste si istý, či sú pre vás vhodné, je dobre ich doniesť so sebou.

Novinky

Irisdiagnostika v médiách:

  • Irisdiagnostika (relácia Inkognito) - kliknite -> TU
  • Rozhovor o irisdiagnostike (slobodný vysielač) - kliknite -> TU
  • Dámksy klub na RTVS z 09.06.2016 - kliknite -> TU
  • Oči sú zrkadlom toho, čo sa v našom tele odohráva (Katalóg Zdravia) - kliknite -> TU
  • Reportáž na markíze: Veľavravné oko: Zistiť sa dá z neho všetko! (Markíza) - kliknite -> TU
  • Článok "Oči zobrazujú všetko, čo sa v našom tele odohráva" (realwoman.sk) - kliknite -> TU
  • Článok na stránke Môj spokojný život - kliknite -> TU

Ochrana osobných údajov

Stiahnuť a prezrieť: ochrana osobných údajov


Radi by ste potešili svojich blízkych? Teraz máte možnosť zakúpenia

DARČEKOVÝCH POUKÁŽOK

na kompletné iridologické vyšetrenie vrátane konzultácie a poradenstva.

Kde nás nájdete:

Bratislava - Dubravka, Agátová 4D -> viac info TU

Nedarí sa Vám schudnúť?

Vyskúšali ste už množstvo diét a žiadna nie je účinná alebo Vám spôsobí jojo efekt? Príčiny, prečo sa Vám nedarí schudnúť môžu byť rôzne - prekyslenie organizmu, nevhodná strava pre Váš genetický typ alebo iné. S pomocou irisdiagnostiky môžete odhaliť najvhodnejšiu cestu ako sa zbaviť nadbytočných kilogramov.